'

POGODA

ZAPYTAJ O NOCLEG

Data przyjazdu
Data wyjazdu

LOKALIZACJA

UDOSTęPNIJ

NEWSLETTER

Licznik: 9262

Start

Dom położony jest przy końcu drogi dojazdowej, w odległości ok. 100 m od drogi przez wieś, na zboczu. Piękne widoki wokoło, na Tatry z Giewontem. Okolica bardzo cicha i spokojna, rzadko zabudowana. Wokół domu duża przestrzeń ogrodu i pól.

Wynajmujemy pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowe z łazienkami. Na życzenie możemy udostępnić do pokoju odbiornik telewizyjny. W domu jest jadalnia-świetlica z telewizorem. Udostępniamy Gościom w pełni wyposażoną kuchnię do przygotowywania posiłków we własnym zakresie. Można też zamówić u nas pełne, domowe wyżywienie. Na miejscu można też zaopatrzyć się w produkty mięsne i nabiałowe z naszego gospodarstwa rolnego. W ogrodzie jest zadaszony grill, a przy domu jest utwardzony, ogrodzony i zamykany plac do parkowania samochodów.

W lecie jest niedaleko (ok. 200 m) do brzegu rzeki Czarny Dunajec. W zimie, w odległości 100 m, działa Ośrodek Narciarski WITÓW SKI - krzesełkowy wyciąg narciarski na dośnieżanym, oświetlonym stoku narciarskim.

Odległości od nas: do Zakopanego - około 13 km do Doliny Kościeliskiej - około 5 km do Doliny Chochołowskiej - około 3 km do Oravic na Słowacji (baseny geotermalne) - około 18 km

nr konta bankowego- BP 92 1320 1537 0092 7899 3000 0001

Słowacji - 15 km witów ski - 200 m Doliny Chochołowkiej - 4 km Zakopane-15 km

Slideshow Image 1